•  

    Skontaktuj się z nami

    tel. 509 732 434 oraz 783 776 896
    e-mail: frobo@interia.pl

O naszej firmie

Zajmujemy się produkcją mebli na wymiar: meble kuchenne, meble łazienkowe, szafy przesuwne i wnękowe.

Mimo, że jako firma FROBO na rynku istniejemy od niedawna, to posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży meblarskiej.

W ofercie firmy znajdują się meble zarówno nowoczesne o wyszukanym wzornictwie, jak i tradycyjne. Wszystkie nasze meble wykonane są z ogromną precyzją i starannością. Cechuje je funkcjonalność, oraz harmonijne połączenie piękna walorów użytkowych. Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo, pomiar, projekt, transport oraz montaż.

Do produkcji mebli używamy najwyższej jakości akcesoriów takich firm jak BLUM, HETTICH , LAGUNA, SEVROLL, PFLEIDERER i wiele innych uznanych marek. Są one gwarancją satysfakcji dla najbardziej wymagających klientów.

Działamy na terenie całej Polski, a w szczególności:


Twardogóra, Wrocław, Oleśnica, Syców, Milicz, Kępno, Namysłów, Trzebnica.
 

Jesteśmy dopisani do rejestru"Rzetelna Firma"

Naszą dewizą jest uczciwość, fachowość i solidność. Wywiązujemy się z obowiązków i przyjętych zleceń. Posiadamy certyfikat Rzetelnej Firmy.

 

Zaczynamy od pomysłu

Rozumiemy potrzeby Klienta

Kompleksowa realizacja

Obustronne zadowolenie

Dlaczego MY?

Jesteśmy w stanie podjąć realizacje Państwa projektów przeznaczonych do małych pomieszczeń (kuchnie, łazienki), po duże i skomplikowane inwestycje: hotele, pensjonaty, biurowce i inne obiekty prywatne jak i użyteczności publicznej. Wystarczy jeden kontakt z nami, by ustalić wszystkie szczegóły od projektu, wycenę aż po realizację. Podpowiemy Państwu jak sprawnie i szybko krok po kroku, przejść od pierwszego kontaktu z nami po koniec realizacji powierzonego nam zadania. .

 

Szeroka oferta

Zajmujemy się produkcją mebli kuchennych, mebli łazienkowych, pokojowych, szaf wnękowych i wolnostojących.

 

Bogate doświadczenie

Mimo, że jako firma FROBO na rynku istniejemy od niedawna, to posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży meblarskiej.

 

Bezpieczeństwo współpracy

Posiadamy certyfikat "Rzetelna Firma". Nawiązując z nami kontakt i zlecając wykonanie mebli masz pewność, że wywiążemy się z każdego zobowiązania.

 

Dyspozycyjność

Cenimy Państwa czas, dlatego szybkie rozwikłanie wszelkich wątpliwości jest kluczem do sukcesu oraz zadowolenia. Przez cały okres współpracy jesteśmy do dyspozycji!

 

Najlepsze rozwiązania

Bogate doświadczenie i dobrej jakości materiały jakich używamy do produkcji mebli na wymiar są kluczem naszego sukcesu.

 

Szeroki zakres działania

Zlecenia realizujemy na terenie całego kraju (a także poza jego granicami) bez żadnych ograniczeń. Skontaktuj się z nami i już teraz zaproś nas na pomiar!